| andreea2346 a întrebat:

Ati fi de acord sa se faca o aplicatie TPU?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e necesara

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mi-ar fi indiferent big grin

| Mayhem666 a răspuns:

Sincer nu prea ar face o mare diferenta. Eu fie folosesc laptop-ul fie telefonul. Daca ar exista o aplicatie, nu as consuma memoria telefonului, ca sa o descarc cand deja am doua metode in care pot sa intru pe site.

| Dismally a răspuns:

Nu e nevoie de acordul nostr happy As fi dar nu as folosi-o, prefer sa intru de pe calculator.

| CostinAlamariu a răspuns:

Mă îndoiesc că ar fi nevoie de acordul nostru, dar ar fi de preferat deoarece în principiu o aplicație functioneaza mai bine decât un site web

| CIaudiu a răspuns:

Da. Vad ca multi spun ceva cu memoria telefonului ca ocupa spatiu... Bai baieti, ce cartoafe aveti de va lipseste memorie pentru o aplicatie care daca s-ar face ar ocupa maxim 200mb? Toate telefoanele de 4-5 ani incoace vin cu minim 64gb spatiu de stocare. Piratez aplicatii, filme, etc si tot nu reusesc sa umplu memoria telefonului.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Am mai răspuns la o întrebare asemănătoare de pe fostul meu cont. Avantajul faptului că TPU este un site și nu o aplicație este faptul că aplicațiile consumă spațiu de stocare în telefon și tabletă.

| stefiiii3 a răspuns:

Da, chiar vreau!