Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ati folosi aparate cu ultrasunete pentru pus cainii pe fuga?

22 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu am avut nevoie...nu ma deranjeaza cainii

| unknownn a răspuns:

Da

| CristiUcV a răspuns:

Da sunt foarte bune eu folosescbig grin

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns (pentru CristiUcV):

De unde pot lua si eu?

| CristiUcV a răspuns (pentru XxXxMariusXxXx312):

Frate eu sunt din Craiova si l-am luat din Banie, l-am cumparat cu 30 de lei

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns (pentru CristiUcV):

Cat costa unu? Cum se foloseste si cat tine?

| CristiUcV a răspuns (pentru XxXxMariusXxXx312):

30 de lei costa unul, si tine foarte mult eu il am cam de doua luni si inca tine

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns (pentru CristiUcV):

Scuze pentru atatea intrebari dar mai am 3 daca nu te superi. Cum se folosete, cum arata si cum se numeste?

| CristiUcV a răspuns (pentru XxXxMariusXxXx312):

Al meu este lung si albastru.Si are un buton pe care cand apesi pe el sperie cainii, nu stiu cum se numeste.

| paulthegame a răspuns:

Dar ce nu mai sunt pietroaie?

| Remus13 a răspuns:

Da

| QiCKaaTc a răspuns:

Tie ti-ar placea sa foloseasca cineva asupra ta diverse moduri de auto-aparare, care sa-ti afecteze organismul ( pe perioade scurte, banuisc, nu? ) Daca nu te apropii prea mult de ei, nu le faci nimic, o sa te lase in pace.

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns (pentru QiCKaaTc):

laughing Da ma poate ca nu ai luat in calcul cainii vagabonzi turbati. Pe mine mau atacat cainii fara sa le fac nimic. Nu mai pot alerga pe strada ca sunt caini si cum vad ca fugi te fugaresc... Ma grabesc sa ajung la scoala nu trebuie sa fug ca de, e cainii si ma ataca... Mi-ar trebui si mie un aparat de ala.

| OliverArrow a răspuns:

Da. Chiar era interesant cand ii puneai pe fuga.

| AlinChiriac a răspuns:

Nu te astepta niciodata ca un caine sa te atace si nu te va ataca.
Nu te astepta niciodata ca un om sa te hartuiasca pe strada si nu o va face.

Nu ai nevoie de pistoale, spray-uri paralizante, grenazi, fumigene pentru a te apara. Gandeste-te doar ca nimic rau nu o sa se intample. happy

| unknownn a răspuns (pentru AlinChiriac):

Abia astept sa te convingi ca nu e chiar asa cum crezi tulaughing
N-are relevanta ceea ce spui tu.
Cu ce e mai predispus un om care se gandeste la pericole mai mult decat un alt om care nu se gandeste la ele?

| AmaliaApetri a răspuns (pentru AlinChiriac):

Asta ce-o mai fi? Efect placebo?
Uneori ti se intampla lucruri rele cand te astepti mai putin. Daca tu vezi lumea-n curcubeie si floricele, e bine intr-un fel dar ingroitor in momentul cand vei vedea o alta fata.
Pacea e extraordinar de buna, atat cu tine cat si cu cei din jurul tau, dar nu te astepta sa primesti acelasi tratament.

| TaкєMєHιgн a răspuns:

Da,am folosit si au functionat.
Iti recomand sa-ti iei daca ai probleme cu cainiibig grin

| Takizo a răspuns:

Da, am folosit sunt chiar foarte bune. Daca vrei sa iti cumperi iti recomand!

| VαηAtoŕDєFuηDitE a răspuns:

Da si sunt chiar bune dar exista pietre laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru VαηAtoŕDєFuηDitE):

Arunca tu cu pietre simultan in 5 ciini aflati in 5 directii diferite, la 2 metri distanta.

| vladdany a răspuns:

Nu