| PsyhoChild a întrebat:

Ati folosit stimulenti pentru creșterea părului facial? Dacă da, care a fost experienta? A dat rezultate sau nu

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar parul facial creste hormonal, depinzand strict de hormonii tai, ca sa-l faca sa creasca.
Inca nu am auzit de stimulenti pentru cresterea parului facial, pentru ca nu poti pune hormoni pe fata, aceia sunt produsi de organele tale interne, numai cand te hranesti sanatos, iar ei au suficiente vitamine si minerale (extrase din hrana), sa-i produca.