| DonkeyTeeth a întrebat:

A folosit cineva pana acum minoxidil pentru cresterea parului facial si daca da, functioneaza?

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Salutare, eu am un amic care îl folosește și vreau să spun că este foarte mulțumit de el, are un preț avantajos în comparație cu altele ( de calitate), produs de super calitate, ti-l recomand.
Funda?

| DonkeyTeeth explică (pentru FaraNumePls):

Dar se observa diferente la el? Are barba mai deasa sau ceva?

| FaraNumePls a răspuns (pentru DonkeyTeeth):

Salut, da (arată mult mai bine), barba este mai sănătoasă ( așa pare happy ) si da este si mai deasă.( arată foarte bine de când folosește acest produs).
:* Funda?winking