| DinnAdinnA a întrebat:

Ati fost la pensiunea Otilia din Rasinari?
Daca da, cum este acolo?

Caci plec in tabara pe 2 iulie!
Si merg acolo, stau 6 nopti si 7 zile!

Doamna zicea ca este mare curtea, si ca au loc de joaca, adica teren!
Si azi deja am spalat hainele, am prejatit trolerul...am pus o caruta de haine, mici si mari, subtiri si groase!
Si sper sa fie si frumos, ca sa am unde sa le port...etc, sa ma imbrac!

Deci, funda!

1 răspuns:
| rohy a răspuns:

E foarteee jmeker:X:XX:X: acolo am fost si eu anul trecuta da au loc de joaca e fain rau....Iti zic sa merge eu dupa ce am venit dupa 1 saptamana. imi parea ff rausad