| Vernusio a întrebat:

Ati fost la vot? Ce asteptari aveti de la viitorii parlamentari? Mai aveti sperante?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Toti de acolo sunt hoti,, unii sunt infometati si vor sa manance, altii au furat si acum au burta plina.

| T0T a răspuns:

Am fost și nu am nicio așteptare. De 30 de ani aceeași poveste, toți spun că prin vot vor schimba ceva și au dreptate însă schimbarea e doar în rău.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu am fost ca nu am avut timp, si chiar daca aveam timp, tot nu ma duceam. Nici macar nu stiu cine candideaza.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Da, ca sa-mi fac datoria. Dar dupa atitia ani de inselatorii, nu mai astept nimic bun. Poate o bomba sa curete mizeria asta. O sa-mi sariti in cap, dar asta e parerea mea acum.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Exit poll-urile spun ca vor iesi cei pe care majoritaatea romanilor i-au injurat ani in sir, muuuulti ani.

| ălkjmhgf a răspuns:

Nu. Și să fim serioși, dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm. E doar o falsă putere pe care ei o dau populației.