| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata indrag­ostiti?

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din păcate, da. Apoi am renunțat, din fericire, la timp.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar cine nu a fost? big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Eu.

| Freya1 a răspuns:

Normal Si sunt încă.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La momentul ăla credeam că eram. Acum uitându-mă înapoi mi-e greu să cred că am fost așa de prost. Dar am să-mi calc le orgoliu și-am să spun : da.

| andreea2346 a răspuns:

Am fost, dar am renuntat lol, nu e pentru mine toate tampeniile astea cu sentimente, relatii, etc

| Gabriela19loredana77 a răspuns (pentru andreea2346):

Am fost indrăgostită de un băiat pe nume bogdan s-a dovedit a fi un porc misogin

Și eu eram proasta ce il urma până in panzele albe si ma-i departe

Am renuntat la el cand am vazut ca insista sa intretina relati intime cu mine

decat cu un prostalau care vrea doar corp ma-I bine singura daca voi avea iubit vreodata sa speram ca va fi baiat bun nu ca fustangiul acela

Toate acestea s-au intamplat pe la 18 ani cand am intrat la facultate

Nu e un capat de drum sa il lasi balta daca este un bou

Fetelor curaj nu mai va ganditi ca va iubeste cand de fapt ori vrea doar corpul ori umbla dupa 100 de fuste

P.s scuze de limbaj

| SorinFS a răspuns:

Da, am fost.