Întrebare recomandată | pisicutza1scumpii a întrebat:

Ati fost vreodata pacaliti cand ati cumparat produse de pe internet?

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până acum nu.
Pa, pa.

| positivity a răspuns:

Nu, însă de obicei nu comand de pe internet.
Am o mare nesiguranță când e vorba de acest lucru.

| mona a răspuns:

Nu am fost pacalita niciodata, nu comand de pe orice site

| vali1985 a răspuns:

Nu pana acum.

| lpavel a răspuns:

NU, pentru ca plateam curierului cand primeam coletul, iar inainte ma uitam pe net daca mai trebuie sa platesc si transportul, cat costa etc, iar cand ajungea coletul deja stiam cat trebuie sa platesc... happy

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu,deloc.

| LolaLollita a răspuns:

Nu. Evit sa fac cumparaturi on-line. Am recurs la aceasta metoda doar de 2-3 ori. O singura data am platit inainte (destui bani) si am avut mari emotii, tinand cont ca trebuia sa primesc coletul sambata si a ajuns abia luni.
In rest, daca ar fi sa am nevoie de un produs ce nu-l gasesc decat online, as cere sfaturi de la cei care prefera aceasta metoda de a face cumparaturi, pentru a imi recomanda site-urile cele mai serioase si sigure.

| KristalPop a răspuns:

Nu, comand doar de pe site-uri care sunt sigur că sunt de încredere.

| NemNUZ a răspuns:

Nu deoarece comandam cu verificarea coletului cu curierul de fata si daca nu imi placea produsul il trimiteam inapoi, pana acum nu am fost nevoit sa trimit inapoi dar nu se stie niciodata, oricum iti recomand sa nu cumperi produse foarte scumpe de pe net cum ar fi telefoane sau tablete, mai sunt unii nebuni care cumpara masini dar ma rog. Bafta oricum, funda?

| Urpaniel a răspuns:

Nu.

| Borderline a răspuns:

Nu.

| whattt a răspuns:

Nu pentru ca inca nu am cumparat, dar am fost pacalit cu un loc de munca

| Chronicles a răspuns:

Nu.

Nici nu am comandat cine ştie ce, şi am cumpărat de cel mult două ori de pe internet. Trebuie să ai mare grijă de pe ce site comanzi atunci când faci lucrul acesta.

| FrumoasaTa a răspuns:

Nu.Nici o data

| FlyJack a răspuns:

Da, de foarte multe ori...

| Liviu4you a răspuns:

Nu, deoarece cumpar doar de pe site-uri cunoscute si platesc doar cand vine curierul.

| AlexCătălin21 a răspuns:

Nu poti fi pacalit daca stii cum sa cumperi.

| Biankka a răspuns:

Nu.

| euu33 a răspuns:

Nu.happy