| RAY a întrebat:

Ati cumparat vreodata produse Resiligate de la eMAG?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Ca nu am cumparat. Nu m-a atras ideea.

17 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Nu.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

De ce?

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Eu tocmai am facut o comanda da cica in 2 zile imi spune in cat timp sal ridic

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Vine curierul, nu? Sau il ridici personal?

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Nu,il ridic din magazin n-am incredere in asa ceva

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Nici eu nu prea am incredere, insa baietii de la FanCourier, sunt chiar de treaba si punctuali.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Am anulat comanda mai bine ceva nou daca tot dau o gramada de banii pe el http://www.emag.ro/......D0KJQ2BBM/

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Ca nu am cumparat. Nu m-a atras ideea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum a fost?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

La fel ca nou.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Super,si eu am comandat un laptop mai ieftin cu 500 de ron resiligat da cica trebuie sa astept 2 zile

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Resigilat nu inseamna ca au defect, de obicei sunt chestii pe care le cumpara oamenii si le returneaza dupa cateva zile pentru ca se plictisesc de ele.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Inteleg,pai eu am comandat un laptop care era mai ieftin cu 350 de ron, acum voi vedea ca va fi din pacate vine cu un hard de 5400, crezi ca 15, 6 e ok pentru gaming?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Depinde de specificatii

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Laptop Gaming Lenovo IdeaPad Y700-15ISK cu procesor Intel® Core™ i7-6700HQ 2.60GHz, Skylake, 15.6", Full HD, 8GB, 1TB, nVIDIA GeForce GTX 960M 4GB, Free Dos, Black

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da, e un laptop foarte bun.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cred ca si 15, 6 e ok