| anonim_4396 a întrebat:

Ati gasit prieteni prietene pe TPU cu care v-ati intalnit in lumea reala?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu.Deocamdata nu. Dar as vrea asta cu mare placere.

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu inca. Dar sper sa ne intalnim cu totii in realitate intr-o zi cu soare, la un gratarelhee hee

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da si a fost excelent. E exact persoana pe care mi-o imaginasem. Mi-ar placea tare mult sa facem "o claca" mai multi din zona.

| Silvia a răspuns:

Nu

| psiholoaga a răspuns:

Deocamdata, m-am intalnit cu 2 persoane. Urmeaza inca 2 in viitorul apropiat, pe urma mai vedem.

| Cryssy a răspuns:

Cunosc o fata...

| inna a răspuns:

Nu

| Dan a răspuns:

Nu,dar tu?

luciana
| luciana a răspuns:

NU! Nu am avut astfel de prieteni, poate ca mi-as fi dorit-o...; Timpul meu de peste zi, este unul f. limitat si datorita tatalui bolnav, ce este aproape imobilizat, intr-un carucior pe rotile. Cine poate sti, poate candva, undeva, am sa o fac probabil, daca am sa mai raman pe aici...

| Gabry a răspuns:

Din pacate nusaddar mi-as dorihappy

| JustMeFlory a răspuns:

Nu o cunosc personal dar am vazut-o pe Anna, cea care s-a retras de pe TPU de ceva timphappy

| M4RK a răspuns:

Nu

| danutza a răspuns:

Nup dar cunosc o tipa din vedere de pe site happy

| anaid a răspuns:

Da, mi-am gasit o prietena pe TPUhee hee si ghici ce? eram prietene de mai bine de 9 anilaughing

| 1992 a răspuns:

Am incercat sa-mi fac prieteni pe chat da nimeni nu ma baga in seamastraight face asa ca am iesitsad

| ZapaciLaa a răspuns:

Soryn93pk e vecin cu me

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gasit prieteni pe TPU, chiar daca unii sunt sceptici si-i numesc amici. Fiindca locuiesc departe de ...aglomeratie nu m-am intalnit cu ei, dar e o chestiune de timp. Si apropo, Bro, vin la o nunta in Bucuresti in octombrie. Bem o cafea? Sau, de fapt, ne dam pe cursiera?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sint citeva persoane deosebite, pe care le apreciez foarte mult, pe care eu unul le consider prieteni (apropo de ce spune Furni) si as vrea sa le cunosc...
Furni as vrea, dar sper ca n-ai uitat... sint timid, am spus-o deseori pe site, deci sper sa fii tu vorbareata, pentru ca eu o sa fiu mutulica laughing Si sper sa citeasca si cealalta persoana, pe care o s-o intilnesc curind... intilnire pe care o tot amin din aceleasi motive laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sensei: nu te voi viola. Promit in fata comunitatii. Si limbuta sunt cat cuprinde. Mie imi place sa cred ca si locvace. Deci, nu-ti fa griji!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni acum ca mi-ai spus ca nu ma violezi, am mai prins curaj rolling on the floor

| soricica a răspuns:

Nu, dar mi-ar face mare placere sa cunosc personal cateva persoane de pe TPUhee hee

| elysavin a răspuns:

Nu. dar as vrea sa te vad pe tinehee hee :p