| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat ca azi e data in oglinda? 22.02. 2022 happy

Răspuns Câştigător
| Jus7t a răspuns:

Da, vorbeam cu o amica și i-am scris fix la 22:22. Semn divin, sigur.

| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

Eu cred ca trebuie sa faceti nunta de solstitiul de vara laughing

| Jus7t a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine știelaughing)

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, nu am observat.
Mersi happy

| Hammurabi a răspuns:

Da.
Trebuia să fie sfârșitul lumii, dar e lumea prea ocupată cu pandemii, războaie, crize, etc. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Pai nu vine pe nepregatite sfarsitul? laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da. Pe nepregătite ar trebui.
Dar cu tot ce se întâmplă acum, îl așteaptă prea mulți. laughing

| gemeni6226 a răspuns:

De o saptamana nu citesc altceva pe Facebook decat despre aceasta data, iar azi cel putin 55 de oameni au postat pe Facebook acest lucru, chiar daca ai vrea nu ai cum sa nu sti sau sa uiti.In afara de asta imediat este ora 22.22.Deci va fi data de 22.02. 2022 ora 22.22

| 1997onur a răspuns:

Nu nu ştiam. Acum aflu si eu aicia acum.

| DonEduardo a răspuns:

Nu, acum am observat, mersi ca mi-ai arătat. Și am ph minim 7 când zic asta, crede-ma.

| anonim_4396 explică (pentru DonEduardo):

Mhî. Si ca ai ph minim 7...inseamna ca? Scuze nu ma pricep la chimie.

| DonEduardo a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica nu-s acid cand zic asta. Cu alte cuvinte, am vorbit foarte serios.

| existential a răspuns:

Interesata de numerologie?
Cred ca urmatoarea data in oglinda o sa fie 03.02. 2030