| browneyes99 a întrebat:

Ati observat vreodata cat de greu e sa iti ceri scuze sau sa ierti? Voua ce vi se pare mai greu?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E aiurea sa primesti si sa oferi scuze. Mi se par niste momente penibile, mai ales cand eu sunt cea vinovata.Iert dar nu uitwinking

| Ingerash a răspuns:

Este mai usor sa iti ceri scuze, daca este vorba de o greseala mare, nu poti sa ierti asa usor, e mai complicat

| dorutza_9395 a răspuns:

O singura data mi-am cerut iertare pentru ca gresisem, insa am facut-o plangandhappy. M-a iertat, desi nu meritam, insa m-a inteles ca am facut-o din iubirehee hee.
Depinde ce, de ce si pe cine ierti.Ambele sunt grelewinking.

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

sa-mi cer scuze!

bye-bye!

| Anonim_4797 a răspuns:

Mie mi se pare mai greu sa iert, decat sa imi cer scuze tongue

| Flore555 a răspuns:

Mie mi se pare mai greu se iti ceri scuze.