| GabbyGabriella64 a întrebat:

Ati patit sa visati pe cineva iar a doua zi sa ii spuneti asta si sa aflati ca si acea persoana v-a visat pe voi? pateati asa in majoritatea cazurilor sau au fost doar cateva coincidente?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, am avut și am cunoscut cazuri. Nu sunt doar coicindențe.

| Lioana a răspuns:

Nu. Niciodată.

| LordCristobal a răspuns:

Da,am mai pățit și eu dar acum multi ani.Eu și un prieten ne-am visat reciproc în aceeași noapte și am avut același vis.
Gen plecam undeva in vacanta.
Sincer nu găsesc o explicație științifică sau logica pentru treaba asta.
In schimb as putea spune că două persoane se pot visa reciproc numai dacă există o conexiune puternica intre ele pe plan spiritual și pe alte planuri.