| B3HappyN0Worry a întrebat:

Ați pățit vreodată să doriți moartea cuiva prin tortură? Ba chiar să vreți să i-o provocați și să încercați să vă faceți idei în cap despre cum ar decurge, unde, etc? Oi fi maniacă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nivel de gandire, nu... rolling on the floor Trebuie sa marturisesc ca si eu am o colega pe care efectiv n-o suport (o paluga care face aluzii cu privire la ce urati si respingatori sunt oamenii care nu sunt palugi, la fel ca ea) si cand ma enerveaza tare, ma mai gandesc la lucruri prostesti: cum ca o bat, bag cutitul in ea si o las intr-o balta de sange. Stiu ca suna nebunesc, dar mintea umana e in stare sa se gandeasca la orice. Atata timp cat nu pui si in practica, e satisfacator sa-ti imaginezi rolling on the floor

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se mai întâmplă. E o modalitate de a descărca tensiunea. Dar să nu exagerezi, că ajungi în altă parte.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sincer, d... evident ca nu.
Si faceai referire la tine? Nu, nu esti o maniaca in acest caz. Mintea se gandeste la o gramada de prostii. Fiecare isi imagineaza tot felul de lucruri, si eu daca stau acum sa ma gandesc la... yeach, nu.
Maniaca ai fi daca chiar ai vrea sa faci asta, la nebunie.

| Dismally a răspuns:

Da, normal. Sunt multi pentru care moartea este o pedeapsa prea usoara.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,niciodata am vrut eu sa mor de mai multe ori in viata (sau sa nu ma fi nascut niciodata) dar altcuiva nu am dorit acest lucru.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dincă știe cel mai bine, întreabă-l. Mie mi ar plăcea sa fac rău prin puterea gândului da nu se poate asa ceva.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Mai pățesc câteodată când aud despre tot felul de criminali în serie sau pedofili sau altele, dar îmi trece repede big grin

Răspuns utilizator avertizat