| cyyie a întrebat:

Iti place un baiat cu dintii strambi (cu strungareata destul de mare la dintii din fata) sau "dintii de iepure"?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Există aparat dentar pentru dinți strâmbi.

| Sofer a răspuns:

Dacă e acea fata perfecționista cu siguranța se uita și la dinți din gura sa fie totul perfect la băiatul de lângă ea.
La noi cei de rand frumoși și drăguți nu ar fi deranjant acest aspect.

| alexalx1234 a răspuns:

Stai calm că fetele vor băieți fără defecte de genul. Dacă este vorba de tine ar trebui să cauți o soluție pentru a scăpa de acest defect, altfel vei muri singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru dinți lăbărțați recomand proteza

| Elena2021 a răspuns:

Ce ți se pare rău in asta? Nu este un defect.Din moment ce vă înțelegeti bine restul nu mai contează