| albastrel a întrebat:

Ati plans vreodata de fericire? cand?

35 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Da am plas de fericirebig grin eu plang din orice, km asa stiu sa ma manifestbig grin...si nu e ff binehappy de fericire plang, de suparare planglaughing...hmm.ultima data am plans de fericire, cand m-am impacat cu love struck...stii tulaughing... app ca mi-am amintit ti-a iesit osul din gat?laughing

| Pho3nix a răspuns:

Hmm... n-am plans niciodata de fericire.
Dar cand eram extrem de fericit, spargeam unele bibelouri de ale mamei si odata am spart si un geamlaughing.

| madalicious a răspuns:

Da.in fiecare zi rad cu lacrimi de ce glume fac colegii mei...de fericire.rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Da...am plans de fericire cand a venit pe lume fetita mea... happy...eram atat de fericita incat am plans (de fericire) chiar si la prima ei alaptare happy

si am mai plans de fericire cand @bro a acceptat sa-l scot...big grin whistling la pizza laughing emotionant moment happy

rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro in foarte scurt timp voi fi pe meleagurii Romanestiwinking asa ca esti invitatul meu la acea delicioasa pizzahee hee
@nekane daa laughing am vazut! laughing numa' ca acum cere si continutu rolling on the floor rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@nekane la tine la bran?winking big grin daca ma invitiii...blushing... voi fi chiar la usa si nu vei mai scapa de mine laughing rolling on the floor deci ma inviti?hee hee
apropo...@bro s-a emotionat...si acum sigur plange de fericire ca vin eu in tara! happy laughing rolling on the floor rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@nekane... ok boss! :d s-a facut! laughing aduc si globulete?hee hee si ceva beteala? iar steaua il voi lasa pe bro sa o puna in varf! laughing daca nu se emotioneaza! rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@nekane esti amabila si ai buna placere sa imi dai un privat cu id tau? happy mai vb si noi...ca intre prietenehee hee si sa planificam decorarea bradului happy laughing

ps- am uitat sa mentionez... nu pot(sau nu stiu) sa dau privat laughing

| albastrel explică:

Slow_motion foarte frumos! ma bucur pentru tine!

dle harciog dar cand ne-am impacat nu ai plans?

| albastrel explică:

Stiam dle harciogwinking

laurikooo dahee hee. l-am inghitit pe nesimtitu' ala care a indraznit sa imi deranjeze gatul meu superb laughing (adevaru' e ca ma deranja ingrozitor si credeam ca o sa imi afecteze operatia big grin )

| albastrel explică:

Baietii...sunteti tarihee hee

| albastrel explică:

Ooo haide-ti pe chat ca si asa aveti chef de conversatie big grin

| ViVi a răspuns:

Eu niciodata nu am plans de fericire love struck thinking

| fabiola a răspuns:

Prima data am plans cand am reusit la facultate, deja lucram si multi imi spuneau ca nu voi mai putea face ceva pentru ca pierdusem contactul cu scoala si simteam gustul banului muncit de mine.Cand m-am regasit pe liste am inceput sa plang.Ambitia imi dadea satisfactii.Am mai plans apoi cand am nascut pentru ca imi riscasem mult sanatatea pentru a avea un copil.Plang de fapt, atunci cand realizez ca nu sunt singura, cand cineva acolo sus ma iubeste!

| lostcontrol12 a răspuns:

Normal ca am plans..prima data..cand iubitul meu mi-a spus ca ma iubeste:X

| Orannginna a răspuns:

Cand ninge! Sunt foarte fericita cand ninge si daca am si pe cineva drag langa mine, atunci sigur plang de fericire! happy

| lora_9285 a răspuns:

Da, am plans de fericire cand am adus-o in lume pe fica mea. Atat eram de bucuroasa incat dupa nastere, noaptea nu am putut dormi. Nu-mi venea sa cred ca eu am nascut, o fetita happy

| Ys a răspuns:

Eu am plans de fericire astazi pe 23 octombrie2009...prietena mea ear suparata si voia sa se omoare si nu credea in dumnezeu, ura pe parintz ect.ne-am rugat si dupa ear alta fata:X...fericita...si am plans de fericire ca am reusit sa o schimb...mai multe...nu mai puteam de fericire...acum imi dau seama ca dumnezeu exista cu adevarat indiferent de religie...trebuie doar sa te rogi c adevarat chiar si atunci cand esti suparat, ai necazuri...sau chiar si atunci cand esti fericit sa ii multumesti pentru. ce ti-a dat...is mai multe chestii de spus dar eu doar atat spun...asta este prima oara cand am plans de fericire...happy...ma bucuri pentru prietena mea...

| marsy a răspuns:

Am plins. cand mi-au luat computator big grin

| Slowmotioon a răspuns:

Da cand mi-am vazut tatal dupa 8 ani! Aia o pot numi fericire

| xD101 a răspuns:

Nu pot sa plang de fericire, doar de tristete sad. Plansul m-i se pare un lucru trist si nu pot sa il folosesc la ceva care m-ar bucura happy
Parerea mea...

| alinutzacodruta a răspuns:

Da...cand mi-a spus uby pentru prima data ca ma iubeste si ca sunt viata lui... a fost asa emotionant.crying love strucklove strucklove struck

Răspuns utilizator avertizat
| betti a răspuns:

Tin minte ca nu am plins niciodate de fericire! Se intimpla cind rid puternic(nu stiu cum sa spun altfel), cind de la atita ris cu pofta sa imi lacrimeze putin ochii(sa imi apara la ochi cite o lacrima), atit.Nici nu prea pot sa pling. Nici macar atunci cind sint suparata. Iar cind se intimpla pot sa pling foarte putin. Iar supararea ma tine cel putin o zi.

| bianca_4673 a răspuns:

Am plans de fericire cand mi-a iesit cainele din operatie, ca a decurs cu bine. pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind ne-am certat albastrel nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca am plins? Nu de fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind taiam ceapa pentru salata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana_sw33ty, dap. Asa de tare te-ai emotionat, ca ai uitat de pizza... da eu inca mai trag sperante ca o sa vad pizza aia rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi aduc aminte, nu cred ca am plans de fericire, nu sunt chiar asa de "smiorcaita"...
@bro, sa inteleg ca o sa fii cel mai fericit cand o sa te puna iubita sa gatesti, nu? rolling on the floor
@adriana, l-ai convins pe bro sa iesiti la pizza, ai vazut cat conteaza "ambalajul"? laughing