| anonim_4396 a întrebat:

Ați plans vreodată de fericire? Dacă da, de ce?

13 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu..mai mult am plans de tristete.happy

| SilentRain a răspuns:

Nu

| Plato a răspuns:

Da
2012 - Chelsea castiga Champions League
2018/2019 - CFR castiga Liga 1
MAN UTD 0-1 CFR
N-am plans in hohote, dar m-am emotionat.

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Cea mai mincinoasa si cel mai urat sezon de UCL de cand ma uit la fotbal.

Cumva a fost o karma dubla cu Barca pentru ce a fost in 2009,, dar cu Bayern in finala n-a existat echipa de la Grecia 2004 care sa castige finala cu un sut pe poarta, mai precis gol la un corner/

Dar plansetele de durere venite din fotbal ai?

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

2013 - Finala Cupei Romaniei - ne-a batut Petrolul cu 1-0, dupa ce ni s-a anulat, in ultimul minut, un gol perfect valid.

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Inca stau si ma intreb cum puteti urmari mizeria din fotbalul romanesc. Pentru mine fotbalul romanesc cred ca a murit imediat dupa 2011, usor-usor au cazut echipe pe capete datorita coruptiei, sisteme bolnave de desfasurare a campionatului, scandaluri, foamete= liga 1!

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

Poate pentru ca tu nu ai fost atasat de o echipa. Tin cu CFR de la 6 ani, oricat de naspa ar fi liga 1, nu am cum sa ma debarasez asa pur si simplu.

| Dalmore a răspuns:

Da, din multe motive in general legate de relatiile mele.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu da.
În 2017, când m-am întors din Cluj Napoca printre țăranii mei din Maramureș.
Acum dacă m-aș întoarce în Cluj Napoca, iar aș plânge de fericire thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| danaieladaniela a răspuns:

Am plans de fericire in 2017 cand m-am dus in tara si mi-am strans tat neamu in brate o fost tare fain
si am plans cand am fost operata

| Nyarlathotep a răspuns:

Da. Filmul Avengers Endgame - scena cu portalurile, respectiv asaltul final. Cel mai epic film din viata mea, antologic chiar as putea spune.