| anonim_4396 a întrebat:

Ati primit vreodata un semn de la Dumnezeu? daca da in ce mod a fost exprimat acest semn?

Răspuns Câştigător
| Mydy a răspuns:

Da, eram afara si spalam masina fratelui meu, iar dupa ce am terminat am vrut sa o dau mai in spate si am facut tot ce trebuia si am oprit motorul iar peste vreo 5 minute am mers sa il chem sa o duca la garaj iar el a zis ca o sa vina dar mai incolo eu m-am intors la masina si am vazut ca am uitat schimbat-orul de viteze in R si am incercat sa il pun la loc si nu a mers pentru ca era blocat si atunci impreuna cu cateva prietene neam rugat ca sa ii dea putere fratelui meu sa il faca si a reusit :d... ( eu sunt pocaita) si inainte citeam regulat din biblie ma si rugam si apoi am cunoscut cateva fete noi si nu erau la fel ca mine si ma obisnuisem si eu sa injur si astea si in timpul cand stateam cu ele mi se intamplau tot felul de lucruri rele si cand am mers iar pe calea cea buna totul era ca inainte. Ar mai fi multe exemple daca vrei poti sa lasi msj si eu iti spun.

1 răspuns:
| ADDA_4343 a răspuns:

Vai mydy ce prietene rele aveai draga?