| anny15_3978 a întrebat:

Ati putea sa ma ajutati si pe mine cu niste site-uri sau programe modificat poze? eu am photoscape dar m-am cam plictisit de el si as vrea ceva noutonguetonguetongue...mersi:Xtongue

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Express (program de modificat poze online), Google Picasa(pus ls dispozitie de Google Inc.), Corel PaintShopPro. DreamLight Photo Editor, PhotoScape.Pai programe ar fi Photo Brush, Photo, Photo Filtre, Photo Scape astea le folosesc eu si mai sunt site-urile www.imikimi.com www.imagechef.com www.caption.it www.picnik.com www.taaz.com dar binenteles ca trebuie sa stii sa le folosesti dar nu e greu deloc... dai fundita?

| Adix232 a răspuns:

Poftim, cel mai bun program de editat poze, online! http://www.online-image-editor.com/