| CristinaGirl9 a întrebat:

happy

As vrea niste programe de modificat poze, daca s-ar putea niste programe foarte bune...

FUNDA! happy

7 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Photoshop si corel

| CristinaGirl9 explică (pentru Anonymus314):

De unde pot lua photoshop gratuit?

| CristinaGirl9 explică (pentru Anonymus314):

Corel nu e gratuit, nu?

| Anonymus314 a răspuns (pentru CristinaGirl9):

Nu sunt gratuite, le gasesti pe net gratuite dar sunt pirate si nu-ti pot da link, iti dau pm

| CristinaGirl9 explică (pentru Anonymus314):

Nu pirate...de ex...am auzit de Sony vegas pro 7, e gratuit?

| Mickulash a răspuns:

Depinde in ce fel vrei sa modifici poza. uite aici unul http://www.photoscape.org/ps/main/download.php.Cu acest program poti imprima texte pe fotografii, le poti pune rame etc. sper sa te fi ajutat. succes