| HaNeul a întrebat:

Ati putea sa-mi spuneti mai multe informatii despre trupa coreeana F(x). de exemplu membrii etc... funda

3 răspunsuri:
| RuffledOwl a răspuns:

Adevarat...memebrele sunt
Victoria-care este foarte flexibila
Krystal -care a fost ceruta în căsătorie de Leeteuk dar ea l-a refuzat.
Sulli-care s-a întâlnit cu Taemin și cred ca ii cam place G-dragon
Amber-fata băieţoasă dar de treaba.
Luna-care ii place sportul și care a fost trântită la pământ de Onew într-o emisiune sport cu ca-pop.

| Dutzy a răspuns:

Este o formatie de fete:
Victoria
Krystal
Sulli
Amber
Luna

Stiai ca "f"-ul lor vine de la floare si "x" este de la cromozomul dublu al femeii?

| HeartBreaken a răspuns:

F (x) Este o trupa de 5 fete sud-coreene. Fetele sunt: Victoria( Liderul trupei) Sulli, Kristal, Luna si Amber. Fetele au avut de-a lungul timpului melodii care au avut scopul de a arata ca fetele de la F(x) se pot adapta mai multor stiluri. Trupa a fost lansata in 2009 parca. Dar oricum cauta pe K-pop Romania si acolo o sa gasesti informatii despre trupa dar si cele mai noi stiritongue