| troleibuz a întrebat:

Ati sacrificat in facultate nopti pentru a invata pentru examene? Ati regretat?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu am stat niciodata noptile sa invat. Invatam mereu din timp si doar ziua cand eram odihnit pentru asta.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Chiar multe! Învățam la foc continuu. Dormeam câte 1-2h, spre dimineață,.
Preferam nopțile pentru studiu, era mai multă liniște, nu se auzeau mașini, claxoane, copiii gălăgioși, muzică, câte-o bormașină in funcțiune etc
Să regret? Nu, in niciun caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti zic, dar eu nici zile nu am sacrificat, ce sa mai vorbim de nopti laughing

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Ai facut Stiinte Politice?

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Nu. Mai incearca. Ai doar vreo 645654 de variante, sigur nimeresti laughing

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt foarte multe variante. Prin facultati serioase nu poti trece ca gasca prin apa. Deci raman astea... Istorie, Geografie, SNSPA.

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Nu, nu, nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Nu e umanista

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Ase.

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Raspuns corect! Gusticelul studiaza la ASE. big grin