| izvordemunte a întrebat:

Pentru voi cum a fost prima sesiune de examene din facultate?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cumplita! Am invatat ca descreierata pentru ca nu-mi stiam puterile si nu eram sigura de cunostiintele pe care le aveam! Cand am vazut ca se poate lua 10, am lasat-o mai moale, dar si notele au scazut!

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Destul de stresanta, multa oboseala din orice punct de vedere. Ochii umflati, oboseala psihica dar si fizica. Ma bucur ca totul s-a incheiat.

| Vizitiul a răspuns:

Foarte bine, mi-a mai ramas un examen, duminica termin cu totul.

Janina
| Janina a răspuns:

Stresanta...insa am iesit cu bine si am primit si bursa de merit big grin prima pe sectie big grin