| anonim_4396 a întrebat:

Ati simtit cutremurul? Acum la 8 si 16 minute.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Tot timpul cand e cutremur eu mananc laughing Data trecuta cand a fost pe la 12 si ceva mancam si de fiecare data asa ma prinde cutremurul (bineinteles acum nu mai mananc de la ora 19:00)

| darrio2007 a răspuns (pentru zurick):

Aaaa! Deci de asta sunt cutremure.Pentru ca tu mananci.Meriti o fundita.Mananci des?

| zurick a răspuns (pentru darrio2007):

Mda cine vrea sa ma indoape vrea si cutremure.
Nu, dragule nu mananc des ca vreau sa slabesc sa vezi cum isi bat joc de mine colegii cand au mancare buna (la mine in clasa se aduce sarmale, tiramisu, pateu etc)
PS.Nu sunt grasa sa stii.

| darrio2007 a răspuns (pentru zurick):

A fost doar o gluma din partea mea. Sper sa o apreciezi ca atare.O zi buna.

25 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daaaaaa...si eu ma luasem de baiat crezand ca misca scaunul cu minelaughing eram in fata pc-ului si el in spatele meulaughing
a fost micut
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns (pentru caramela):

Da.Amuzanta chestie.Te-ai luat de baiat degeaba.O zi buna si tie in continuare.Si fara cutremure.

greece12
| greece12 a răspuns:

Foarte interesant, la mine a fost la 9:55 si abia l-am simtit...
Nu stiam cine mi-l trimisese!
happy

| darrio2007 a răspuns (pentru greece12):

Cred ca a intarziat factorul postal.

| greece12 a răspuns (pentru darrio2007):

Sa ma anunti la urmatorul ca initial, am crezut c-am ametit din senin!
happy

| darrio2007 a răspuns (pentru greece12):

Eram la laptop, pe TPU, si scartaia comoda pe care am televizorul.L-am simtit apoi.Destul de bine.

| greece12 a răspuns (pentru darrio2007):

Pe TPU eram si eu, la calculator.
Oricum, sa avem grija, postasul suna intotdeauna de doua ori!
laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru greece12):

Diferenta de fus orar!laughing

| greece12 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu e niciuna, avem aceeasi ora!
Dar ideea e haioasa, cutremurul nu se uitase la ceas!
laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru greece12):

Poate era stricat ceasul laughing

| greece12 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

S-o fi speriat de cutremur!laughing

| RockNbeer a răspuns:

Si daca as sta intr-un picior pe varful unui zgarie nori nu as simti nimic.
Sunt imun la cutremure.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt singura care nu l-am simtit?laughing
Cred ca sunt protejata de munti!

| PedoBarbie a răspuns:

Da. M-a zgâlţîit ceva.

| fuzzer a răspuns:

Normal ca l-am simtit! L-am simtit atat de tare, incat nu ma mai simt pe mine.Cred ca-i un semn de la Hitler.

| andrei1237 a răspuns:

Da sigur ca l-am simtit eram la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... L-am simţit. Sigur. Ce naiba?!

| 2B a răspuns:

Buna darrio2007! Mai exact unde a fost a cel cutremur? In ce regiune si de cat a fost! Multumesc

| darrio2007 a răspuns (pentru 2B):

In jur de 4-7 grade.In zona Vrancea-Buzau.

| darrio2007 a răspuns (pentru darrio2007):

4,7 grade.Scuze.

| 2B a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc! Eu sincer n-am simtit nu stau prin zona aceea!

| IonescuAdriana78 a răspuns:

Nu l-am simiti. Eram pe drum.