| Sofer a întrebat:

Ați simțit vreodată ca a-ți îmbătrânit sau sa va simțiți bătrâni? Categoria de vârstă 25-35 ani?
Mă simt bătrân.

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Daca la 25-35 te simti batran, la 60-70 cum sa te mai simti, direct relicva? cetate incasa? sit arheologic? Ma simt tanar pe zi ce trece, dar fie vorba intre noi, mult nu mai e pana sa apara semnele de imbatranire si as vrea sa tina cat mai mult perioada asta de tinerete, dar cursul vietii face ce vrea, are timpul de partea lui. Tineretea e apogeul vietii, e normal sa ti-o doresti cat mai mult

| Catrice a răspuns:

Și eu care credeam ca ai maxim 17 ani thinking

| Sofer explică (pentru Catrice):

Sunt bătrân.

| Catrice a răspuns (pentru Sofer):

Tataie,ți-ai luat pensia?
Nu?
Ești tânăr, taci naibiihee hee

| Fatamuntilor a răspuns:

Am putin peste varsta spusa de tine!
asta nu inseamna ca cei de 40+ sunt deja ....amintiri!
Cunosc seniori de 80 de ani,, verzi'' precum u tanar de de 20, dar si invers.
Varsta din cartea de identitate conteza mai putin

| oglindasultanului a răspuns:

Tineretul e pentru copiiwinking

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sunt bâtrân de când m-am născut

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da,am simțit.

| FantasyBoy a răspuns:

Este doar o chestiune de atitudine, analizeaza ce anume te face sa te simti batran, starea sanatatii, experienta prea bogata in viata ta personala, ti-ai inceput viata sexuala mult prea devreme, ai un job intr-un domeniu care devine deja desuet, sau?