| RAY a întrebat:

Ați simțit vreodată că oferiți ajutor cuiva din obligație,frica, teama?

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Cam dasad

| Furnicuta000 a răspuns:

Da, cand am pus banii in plic la nunta laughing m-am dus din obligatie ca era prietena mea si m-a ajutat in trecut si am simtit teama cand am ramas fara bani. Oricum urasc nuntile, lumea stie deja ca nu ma duc si nu ma mai invita nimeni

| ALM2000RO a răspuns:

Da, am simțit că-mi ajut un fost prieten de frică acum câțiva ani. Îl împrumutam cu bani. Tipul era un mare șmecheraș dar am reușit să scap de el însă mi-am luat adio de la 1000 de lei cu care îmi era dator. sad

| Eusuntd a răspuns:

Cu parere de rau, da