| anonim_4396 a întrebat:

Ati simtit vreodata ca sunteti protejati de sus? cand

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Sincer? Cred ca mai mereu sunt protejat de sus... orice probleme (fizice/psihice/emotionale) asi avea, mereu gasesc "puterea" de a merge mai departe.

| Doub a răspuns:

Mereu simt asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, da. În momentele când aveam nevoie de ajutor mă apropiam de religie și de aceea mă simțeam mai protejată. Mă rugam sperând că Cel de sus mă va ajuta.

| VictorVictoras a răspuns:

Tot Timpu Suntem!

| LeZizu a răspuns:

Cand eram in facultate, dar ce am sitmti in ultima vreme e ca cel de sus functioneaza cam greu, lent si pe langa