| anonim_4396 a întrebat:

Ati simtit vreodata ca sunteti o dezamagire, un esec?

14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

In ultimii ani, simt mereu asta. poate chiar asta și sunt.sad
Am numai regrete in suflet dar am și amintirile copilăriei frumoase. măcar atât.Candva am fost fericit ..acum nu prea mai sunt așa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sincer... da, dar asta era acum muuuuult timp big grin

| SilentRain a răspuns:

De când m-am născut, da m-am obisnuit

| Sofer a răspuns:

Și încă cum. Se întâmplă.

| Nirvanaaa a răspuns:

Uneori da

| ShaOfHatred a răspuns:

În fiecare zi

| Justme1997 a răspuns:

Am sentimentul ăsta constant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,acum ceva timp, dar numai din unele puncte de vedere.Din altele eram(inca sunt)mandra de mine.Am avut mereu o doza de aroganta, chiar si atunci cand ma simteam o dezamagire.

| domnulIordache a răspuns (pentru anonim_4396):

Justanotherlostsoul e contul tau secundar?

| anonim_4396 explică (pentru domnulIordache):

Da,ma simt foarte pierduta zilele astea sad Cum de ti-ai dat seama?

| domnulIordache a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt din aria ta de interes intrebarile si raspunzi la toate.

| anonim_4396 explică (pentru domnulIordache):

Nu mi-am dat seama ca depresia si lipsa de incredere in sine intra in aria mea de interes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

24/24 da.