| pysyk17rasfatat a întrebat:

Ati suferit vreodata in urma unui baiat? MERITA?!? astept parerile voastre :*:*:*

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, am suferit dupa un baiat, si iti zic sincer ca nu merita delocno talking
Stii ce a fost mai frumos? Ca dupa ce eu l`am placut juma` de an, l`am uitat, si dupa 2 saptamani se ruga de mine sa ma pun cu el...Nu lasa niciun baiat sa te faca sa suferi, si daca o faci, vei vedea ca roata se intoarce si el va fi acela care va regreta ca nu te-a apreciat atunci cand trebuiawinking.happy

| SweetCandy a răspuns:

Da de multe ori insa dupa acelasi baiat...si sincer...nu merita...straight face

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Poy...eu cred ca nu prea merita... dar depinde acum si cat ai stat cu el si...de ce te-a parasit? sau u l-ai parasit pe el?winkingasta... e parerea mea...si oricum se gasesc destui baieti in lumea astalaughing...sa nu te mai gandesti la el k o sa-l uiti...

| andreea89 a răspuns:

Nu, tocmai pentru ca nu se meritatongue

| Misterious a răspuns:

Ohoooo...depinde. daca a fost o relatie foarte lunga .merita... daca nu.chiar deloc.am ideea mea, asta e rostul baietilor sa ne faca sa suferim.nu uita ca si noi ii facem... e teorema intoarcerii rotii laughing daca pot sa zic asa... te-a facut sa suferi. o sa sufere si el.esti tanara sunt o gramada de baieti, iesi cu prietenii distreaza toate trec tongue cum altii reusesc sa treaca peste un divort tu de ce n-ai putea sa treci peste o suferinta?

| ingerash_1766 a răspuns:

Am suferit enorm, cateodata simtzeam ca nu mai pot rezista, in momentele acelea as fi dorit sa mi se intample orice, numai sa nu mai sufar.inca sufar dar parca mam obisnuit, sau nu mai bag toate lucrurile in seama, acum, nu sh sati zic inca daca merita sau nu, inca astept sa vad ca iasa din asta...sa suferi 5 ani din cauza cuiva, si in cel mai dureros mod nu prea cred ca merita.numai noi, fetele totdeauna speram ca va fi mai bine, dar ce se intampla cand dupa o perioada de timp te trezesti ca degeaba ai suferit atata timp, cand l-ai pierdut definitiv, orice ai fi facut, pentru ca din oarece motiv nu ai fost niciodata suficient de buna incat sa te iubeasca. te vei trezi ca, pe langa el, ai mai pierdut cava, ceva mult mai pretios... timpul, ceea ce nimeni nu til mai poate da inapoi.atunci te intreb...merita sa suferi pentru cineva, doar pentru ca il iubesti? oare te va rasplati pentru ca ai suferit pentru el?

| kitty_8919 a răspuns:

Am suferit chiar si acum am reusit sa il uit.Sa stii ca nu merita tu sa suferi si el sa zica apoi ca nici nu i-a pasat de mine.Depinde in ce situatie esti tu dar sa stii ca cel ce te iubeste cu adevarat nu te va face sa suferi si sa plangi.

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Hmm... dastraight faceam suferit mult... dar crede*ma...au fost prea multe lacrimi si nu se merita... mi*am dat seama gandindu*ma la o greseala mica de a lui cat m*am distrus eu straight face... :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti zic eu ca baiat...
Nu merita sa suferi pentru nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am suferit si sa stii ca merita.in viata merita sa treci prin toate, merita sa gusti cate putin din fiecare sentiment si fiecare traire. daca nu suferi nu te vei bucura vreodata de sentimetul fericirii, nu il vei recunoaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de multe ori. el mergea inainte, iar eu sufeream de dor de masea in urma lui. daca merita? nu, trebyuia sa merg la stomatolog. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parca de tine ar depine daca o sa suferi sau nu... daca pui suflet unde nu trebuie, risti sa te arzi rau de tot...Merita,fiindca ce nu te omoara te face mai puternic si macar tragi niste invataturi, sa stii ce sa faci intr-o situatie similara pe viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu meritahappy daca vede ca suferi dupa el o sa faca ce vrea din tine ca stie ca orice ar face tu o sa'l iertihappy deci mai bine sa fi putin indiferenta, nu te lasa calcata in picioare de el, sa vezi cum se schimba lucrurile, .si eu am trecut prin asa ceva si stiu, oricum cine te iubeste cu adevarat nu te face niciodata sa suferi!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am suferit si inca sufar! Imi place foarte mult baiatul acesta si am fost cu el cateva luni, dar asta a fost acum doi ani si mie inca imi mai place de el. Dar el nu stiu ce gandeste. Problema este ca nu il pot uita deloc. Si plang tot timpul. Nu mai stiu ce sa fac.crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

◑︿◐  ◑﹏◐ sunt foartee tristaacrying. pentru ca si acum mai sufar dupa ellove struckcryingcryingcrying

| RoX1 a răspuns:

Da.de fapt inca nu mi-a prea trecut
.ideea e ca tipul chiar merita.si ar fi fost ok daca nu am fi fost asa departe unul de celalalt. DAR VIATA MERGE MAI DEPARTE!:*:*: corect?hee hee