| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut butonul acela nou cu 'Utilizatori care te ignora'? (cred ca de fapt e vechi si abia acum am dat eu de el)
https://www.tpu.ro/lista-utilizatori-care-te-ignora/
Ati avut curiozitatea sa apasati pe el? Daca da, ati avut vreo surpriza sau totul a fost cum va asteptati? Eu cand am facut asta prima data am crezut ca nu vad bine cand am vazut ce lista mi-a aparut :D

22 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La mine, lista aia are doua pagini! Deh... daca nu pot sa-mi tin gura si corectez postarile agramate! Chiar ma uitam, ca numai agramati sunt in lista aia.
Eu am ignorat un singur utilizator, acum vreo doi ani, iar acum, respectivul nici nu mai exista pe TPU.
Ce-mi place mie cel mai mult e cand unul dintre astia care ma ignora pune cate o intrebare la care nu stie nimeni raspunsul. Eu il stiu dar...nah; ma ignora. Sanatate maxima!

| sabin89 a răspuns:

Intr-un timp ma gandisem eu sa-ti dau ignore, dar m-am razgandit. laughing. Just the opposite, esti printre putinii cu care imi place sa comunic.

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

Inainte de a citi a doua fraza, deja incercam sa imi amintesc ce chestie te-ar fi putut face sa te gandesti sa imi dai ignore.
A doua fraza m-a surprins putin, mai ales ca noi nu am prea comunicat (in afara de conversatiile de la postarile despre care unii inca mai cred ca sunt teme), dar ce sa zic? Multumesc, cred big grin

| Drimmero a răspuns:

7 mohicani ma au in lista, eu nu am bagat pe nimeni, nu obisnuiesc sa ignor prin asa mecanisme.

| Drimmero a răspuns:

Cormorane,, azi e meci de totul sau nimic, cine pierde isi ia adio de la locurile de UCL!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Eu presimt un egal. Ramane de vazut, dar m-am pregatit psihic pentru orice rezultat big grin

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa si eu, hai ca incepe,, dupa superbul YNWA.
Meciul sezonului care poate aduce ruptura pentru una dintre echipele noastre, cine are nervii mai tari, castiga derby-ul. Coyg

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitari pentru victorie,, sezonul asta e ratat din toate punctele de vedere, nu mai avem nici cea mai mica speranta, toate vaboanele au plecat din gara fara noi.
Liverpool agresiva ca de obicei, pressing,, si-a dorit mai mult victoria, cat despre Arsenal, jucand din primele minute fara Sanchez, dupa ce a intrat s-a echilibrat balanta, dar asta este, un contraatac in repriza a 2-a a facut toata diferenta!

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Vagoanele*

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Mai sunt destule etape, plus ca locul 3 pe care e acum Liverpool nu e chiar real pentru ca e singura echipa din primele 7 care are 27 de meciuri, iar restul au 26 si una chiar numai 25 (chiar si Arsenal o poate depasi daca o sa castige in meciul acela pe care l-a avut amanat). Se mai pot intampla multe pana la sfarsitul campionatului.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Terminam in top 4, nu asta este problema,, problema este ca noi fara Ozil si Sanchez nu miscam cu absolut nimeni, am ajuns sa fim dependenti de 2 jucatori.
W0anger pleaca sigur la vara, odata cu el mai pleaca jumatate de echipa, aici este problema, jucatori pe care el le-a propus contracte. Presiunea este pe Alexis Sanchez, vin oferte pentru el, de asta ma temeam cel mai tare, de gaura asta care vine la echipa.
Am incredere dupa instalarea lui Allegri ca identitatea Arsenalului o sa reapara, sperantele mor ultimele, chit ca pana si eu am putine de tot,, dar raman alaturi si astept deciziile viitoare.
One game, One team, one love....THE ARSENAL!

| BlackRose03 a răspuns:

Nu am niciun utilizator care ma ignora

| Staind a răspuns:

Dacat 8
Am suferit putin cand am vazut-o pe florentina in lista aia...nu ma asteptam. M-a facut sa imi reanalizez viata si sa vreau s-o iau de la capat.

| anonim_4396 explică (pentru Staind):

Te inteleg perfect! Uite, daca imi pui o vorba buna la Gretta, incerc si eu sa iti rezolv problema cu Florentina. Macar sa imi zica de ce mi-a dat ignore, ca eu nu mai tin minte sa o fi jignit cu ceva big grin

| Staind a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleu. Orice pentru florentina. Not.
Exista mereu alternativa in care iti faci un cont nou si o intrebi. Desigur, risti sa pari aiurea, dar vei afla adevarul... poate nu asa dureros

| anonim_4396 explică (pentru Staind):

Neah. Prea complicat si nu merita efortul, mai ales ca nici nu stiu cine e persoana asta (in afara de faptul ca e ultima care mi-a dat ignore).

| syd a răspuns:

1 a injurat-o pe persoana care m-a nascut si dupa mi-a dat ignore. clasic. cred ca l-am facut autist sau ceva de genu, am primit si confirmarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu pana acum vreo 2 ani sau cam asa ceva nu aveam nevoie de prea multe motive ca sa bag pe cineva in lista cu utilizatori ignorati, asa ca la un moment dat cred ca aveam aproape pe atatia cati ma ignora pe mine acum.
Intre timp m-am mai maturizat (cel putin asa cred eu, chiar daca unii nu prea sunt de aceeasi parere), asa ca am ramas cu o singura persoana, pe care nu reusesc sa ma hotarasc inca sa o sterg de acolo.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iar daca te decizi sa o scoti de la ignorare sa stii ca ea poate sa-ti refuze cererea de oprire a ignorarii laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca trebuie sa accepte persoana ignorata sa o scoti de la ignore, dar nu te contrazic prea tare pentru ca nu stiu sigur (pe TPU e posibil orice).
Oricum, sunt sigur ca ar accepta, pentru ca asa mi-ar mai putea spune cate una-alta dupa aia, nu ca acum cand poate numai bifeze 'negativ' si 'nefolositor' de fiecare data cand se simte atinsa de vreun raspuns dat de mine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai nici asta nu mai poate face, nu iti mai poate da evaluari sau sa-ti raporteze raspunsurile. Vrei sa-ti fac o demonstratie, dar promiti ca-mi accepti cererea de oprire a ignorarii?batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai avut dreptate ca trebuie ca persoana ignorata sa accepte sa o scoti de la ignore, ceea ce e cel putin ciudat, dar asa cum am zis, pe TPU e posibil orice.
Si la chestia cu evaluarile ai avut dreptate, dar asta cred ca s-a schimbat acum nu de mult timp, pentru ca inainte se putea (mai mult de jumatate din voturile negative le am de la acea persoana si toate mi le-a dat dupa ce am trecut-o la ignore).