| Joker3134 a întrebat:

Ați văzut cât are salariul un polițist? 4700 lei după 13 ani salariu nemeritat de mare...

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar nemiritat.
Cum sa merite nici 1000 euro 13 ani in care fiecare zi poate fi ultima zi cand ai mers la munca ca cine stie cine iti taie gatul cu sabia.

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Joker3134):

Tu chiar esti idiot. Propun userilor sa nu-ti mai raspunda.

| goguPatent a răspuns (pentru Joker3134):

Ia tataie zi vezi aici

https://www.google.com/......ps?/search

si astea sunt cazuri publice care apar la cautarea asta pe google.

mai stii cazul politistului aluia care a intervenit sa calmeze un drogat si ala l-a muscat de mana si avea HIV?

Ia zi baiatule, merita 4700 lei pe luna ca un drogat sa te infecteze cu hiv cand tu incerci sa protejezi societatea de el?

Răspuns utilizator avertizat
| goguPatent a răspuns (pentru Joker3134):

Bine, atunci tu da la politie, castiga 4700 lei pe luna si sa faci cumva sa nu fii ranit... nu stiu cum, ori te bazezi pe noroc ori te rogi ca alta ideea nu am. Ca la interventii tot mergi, peste oameni violenti tot o sa dai.

Răspuns utilizator avertizat
| goguPatent a răspuns (pentru Joker3134):

Pai daca e asa usoara inseamna ca iei.

PS sa nu te plangi cand intr-o noapte pe la 3 dimineata cand civilii dorm tu te bati pe vreo strada cu un bombardier beat si cu vreo 2 cutite la el da?

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns:

Esti doar ofticat.