| Joker3134 a întrebat:

Marian Godina e vreun șef prin politie de ia 4700 lei salariu?

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu, e agentu cu experienta si merge cu trupele care gadila usi.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Joker3134):

Nu nenea. Un agent care freaca banana 5 zile din sapte incepe cu 3000.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Joker3134):

Pai fate si tu agent, fa ce e necesar sa aujungi la interventie si faci aceiasi bani. Dar sa nu te plani cand te trezesti la 3 noaptea ca la 6 sa intri peste infractori posibil inarmati in casa.

Răspuns utilizator avertizat
| goguPatent a răspuns (pentru Joker3134):

Daca ti se pare asa de nemeritat de mare de ce nu te inscrii si tu la politie? Sau ti-e frica ca la o interventie ajungi intre 4 scanduri acasa?

Răspuns utilizator avertizat
| DenqOO a răspuns:

Nu stiu, dar iti pot spune altceva.
Vazuse un coleg un articol intr-un ziar ca polisitii locali din Ploiesti au un salariu de 1000 euro. Acestia sunt cei care nu au academia de politie