| Ionică a întrebat:

Ati vazut eclipsa totala de soare?

5 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Ionica, putini s-au inghesuit s-o vada la tv. In aceeasi seara a fost finala de fotbal din cadrul Campionatului Mondial...si iti inchipui ca majoritatea au vizionat meciul, nu eclipsa. Eu sunt mai romantica si m-am uitat! Daca s-ar fi vazut din Romania, poate ca erau multi care si-ar fi rapit cateva minute sa priveasca.

| death a răspuns:

Chiar mă uitam, azi noapte, pe geam, şi nu ştiam unde e Soarele. Mersi de informaţie!

Răspuns utilizator avertizat
| McCadu a răspuns:

Ionica, eclipsa asta nu a fost vizibila de la noi, ci prin Oceanul Pacific!

| Nik a răspuns:

Da... imi dai o fundita pentru asta?