| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ati vazut primele episoade din sezonul 5 din Samurai Jack? daca da cum vi s-au parut?

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Sincer mi-a placut sa revad animatia, soundtrack-ul si faptul ca e putin mai serios, mai sumbru. Am avut un soc in momentul in care a omorat-o pe fata aceea, cred ca si el e in aceiasi stare, deoarece nu mai omorase oameni pana atunci. Sunt curioasa ce o sa faca fara sabie...

| Doarunaltutilizator explică (pentru Deleb):

Nici eu nu ma asteptam la partea aia sincer sa fiu, nici nu cred ca stia ca erau oameni adevarati o fi crezut ca tot roboti sau monstrii sunt.
Sper sa apara scotianul in urmatoarele episoade.

| T0T a răspuns:

Mi-a plăcut. Animația extrem de bună, mă bucur că nu s-a modernizat.

| Doarunaltutilizator explică (pentru T0T):

Animatia chiar e tare.