| Minty a întrebat:

Ati vizitat ceva in Maramures?
Ce?
Cum vi s-a parut?

3 răspunsuri:
| DamnedShadow a răspuns:

Eu sunt din maramures, deci sunt obisnuita cu aproape toate locurile. Ma bucur ca m-am nascut aici! big grin

| ioana1704 a răspuns:

Si eu sunt din maramures - baia -mare asa ca iubesc locurile de acolo : statiunea Mogosa, Suior, Izvoare, restaurantul-pastravarie Alex din satul Mara, Manastirea Rohia, aproape de Baia Mare dar langa Negresti Oas -manastirea Bixad si multe alte locuri superbe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am. da am vizitat.pai eu normal stau in maramures.manastiri.fff fain! DIN PUNCT DE VEDERE!