| ingerash_1766 a întrebat:

Ati vrea sa fiti timp de o saptamana o pesoana de sex opus voua? cum credeti ca v-ati descurca?

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

DAAAA!hee hee
Cat as vrea sa fiu baiatdevil
M`as descurca superlaughing
As iesi la agatatlaughing smug

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da si cred ca m-as descurca.

| psiholoaga a răspuns:

Si mie mi-ar placea. Pai, as agata femei (nu ca acum nu imi iese, dar mai greutongue). As iesi in cluburi, as dansa si m-as bucura ca nu trebuie sa port sutien. As merge la bodybuilding, sa vad cat pot ridica si as pune intrebari pe TPU despre marimea penisului. Cu ultima parte glumesctongue

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Numa` o saptamana?! Pai abia as da de gustul barbatilor ca lumea, si gata?! Macar o luna, sau un an, sa adun experienta, si cazuistica! Sa savurez si eu orgasme "interminabile", in cascada, inlantuite, etc,... sa ma plimb apoi, cu rozul ala postsex inconfundabil pe obrajori, cu privirea stralucitoare si mers ademenitor, sa-mi etalez sanii apetisanti, si funduletzu` sexy, si bombat exact cat trebuie!, sa cunosc tipi inteligenti si connaisseuri in ale dragostei, finuti,... si asa mai departe! Cred ca nu doar ca m-as descurca de minune, ci as face ravaGii... wow!

| MisterKat a răspuns:

Daca as fi o femeie. as fi o shteoarfa, pitzipoana. as iesi in oras, m-as saruta cu Anna Lesko ca sa comenteze astia din presa, drept cel mai tare sarut lesbi din show-biz. As bate-o pe MoniCA COlumbeanu(pentru ca e prea fitoasa). oh.cred ca destul de greu sa fii femeie in Romania pentru ca sunt multi barbati cocalari, tarani, idioti. Eu am noroc ca sunt baiat, daca eram fata ma faceam lesbiana, clar!

| death a răspuns:

Da, ar fi interesant, dar nu aş ieşi din casă. N-aş suporta să fluiere cocalarii după mine pe drumurile patriei. În plus, cred că aş fi o mare paraşută, dacă aş avea mintea mea de bărbat perverslaughing)

| VladDu a răspuns:

Ar fi interesantlaughing dar nu stiu ce as face.

| delia_6706 a răspuns:

happySigur nu m-as descurca in primele zile dar trebuie sa te obisnuiesti si asta dureaza un anhappy...As sta in pat intinsa toata ziua sa treaca timpulhappy

| anaid a răspuns:

Sa fiu baiat? Cred ca asi regiza"Puicuta cu cocosel 2"... ce? Nu ma descurc cu asta sau cu" aia"laughing

| annitu_7383 a răspuns:

Eu toata viata mi-am doarit sa fiu baiat din mai multe motive:
1.Baietii nu au menstruatie
2.nu trebuie' sa poarte decat slip pe plaja
3.nu stau cu grija ca raman insarcinati
4.nu trebuie' sa se epileze pe picioare
etc.etc...
Deci... m-as descurca de minunetongue

| msgirl a răspuns:

Da as vrea... cred ca... ar fi super... happy

| aumih16 a răspuns:

Mie mi-ar place sa fiu fata! dar na este si greu! nu ca la baieti! la fete e chiar greu unele lucruri altele sunt mai simple! de exemplu sa te machiezi e simplu! daca nu stii! consulti Youtube! tutorialele alea de machiaj! oja! in fine cu siguranta nu voi mai avea par pe corp! nici penis! vagin da! sani da! fund da! picioarele o sa le am mai mici! mainile o sa le am mai mici! ochii se vor schimba! parul va creste! buzele se vor mari! vocea mi se va schimba! etc ce as face daca as fi fatalaughing pai sa vedem prima data stiu ca trebuie sa imi descopar trupul! placerile! in fine as invata sa gatesc sa spal sa calc! dar nu asta neaparat! sa ma machiez! sa ma dau cu oja! sa ma imbrac! sa ma incalt! apropo mi-as dori sa incep pentru inceputlaughing o cariera in videochat! sau mai bine zis spus de actrita cantareata! asta a doua ar fi chiar tare! sa fiu cantareata si nu oriunde la eurovision! ce x factor! vocea romaniei! romanii au talent! etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca m-as descurca...dar...sa nu fie in saptamana aia naspalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu fiu in saptamana ''mare''. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo, visul meu de-o viatalaughingsa ies afara cu parul valvoi si sa ma doara in paishpe, sa imi pun in picioare primii adidasi care imi ies in cale, niste pantaloni ceva si un tricou aiurea.sa ma duc cu baietii la fotbal si sa urlu cat ma tin plamanii...sa pot iesi nemachiata din casa...sa stau si eu cu baietii sa vad ce discuta ei si multe altele.laughing

| RoX1 a răspuns:

Hmm.nu ar fi rau.de fapt cred ca mi-ar placea
. ce as face? tot ce mi-ar trece prin minte.de la bungee-jumping pana la a ma indragosti [[ si toate intr-o saptamana]].nu ca lucrurile astea nu le-ar putea face si o fata, doar ca sunt curioasa cum gandeste, de fapt, sexul opushee hee