| DJSkillzPhiladelphia76ers a întrebat:

Ati vrut vrodata sa faceti niste chestii mai nebunesti? Spuneti-mi si mie eu am vrut sa joc tenis la metrou intre peroane.Stiu suna ciudat dar imi mai vin in minte chestii nebunesti

1 răspuns:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Datorita varstei tot timpul suntem plini de nebunii, exista chiar situatii cand se depaseste limita bunului simt. Codul bunelor maniere a fost conceput pentru a ne invata cum sa nu comportam in societate si nu numai. De aceia este nevoie sa ne slefuim, modelam comportamentul in societata in care traim si sa nu uita ca nu suntem singuri, ca in jurul nostru mai sunt si altii care au nevoie de liniste si pace. Toate tin de bun simt si de valorile personale ale fiecaruia dintre noi.