| anonim_4396 a întrebat:

Salut/Buna!
Ati vrea sa sariti cu parasuta din avion sau sa faceti "chestii nebunesti"(cu multa adrenalina)?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am sarit deja din avion, cu parasuta, de multe ori. Senzatiile sunt imposibil de descris. Desi au trecut aproape 40 de ani de atunci, as sari, din nou, si maine, daca as avea posibilitatea.
Urmatoarea chestie "nebuneasca" pe care as vrea s-o fac, este bungee jumping. Pana atunci, ma antrenez cu Tiroliana.

12 răspunsuri:
| William a răspuns:

Da, normal ca mi-ar place.

| OldSoul a răspuns:

Da, dar cel mai mult as vrea moto Stunt...

| Doub a răspuns:

Daaaaaaaaaa, dar să nu fiu singură.

| RainmakerX a răspuns:

Depinde de chestie... Daca ar fi sa ma imbrac in costum de scafandru cu rezerva de oxigen si de toate si dupa sa ma bage intr-o cusca de protectie ca sa ma introduca intr-un loc plin de rechini atunci normal ca NU, doar nu sunt nebun.
Da, cu parasuta as sari, cred ca ar fi o experienta placuta sa vezi totul de sus.
Eu nu sunt genul care sa se sperie de lucruri dastea...mai degraba ma tem de cainii maidanezi.Fiecare priveste lucrurile intr-un fel.Nu sunt nici un impatimit dupa adrenalina sau toate cele. As sari daca mi-ar face cineva instructia inainte intrucat mi se pare chiar ceva fain.Asa sa am o parasuta pe care sa n-o stiu folosi ...atunci nu, dar atata timp ce mi-ar explica cineva cum s-o folosesc atunci desigur, de ce nu?
Am vazut ca unii tremura si cand sunt in telecabina...pana la urma nu ai ce sa patesti, este un mijloc de a te distra.
Daca esti atent atunci nu mori.
Este doar parerea mea! Bafta!

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

Frica nu trebuie confundata in nicun caz cu precautia Gilgamesh

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Aw. "Gilgamesh" Chiar m-am bucurat cand am vazut asta.

| raMLesS a răspuns:

Da, ar fi ceva foarte tare + că nu am zburat niciodată cu avionul sau elicopterul, momentul acela va fi de neuitat happy

| Sociopat a răspuns:

Doar o data sa vad cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, aș vrea să practic wingsuit flying.

| FrateleAndrei a răspuns:

Da mi-ar placea mult sa sar cu parasuta.N-am avut sansa dar daca mi s-ar oferi as accepta.

| BlueEBirdD a răspuns:

Eu aș preferă chestiile nebunești XD

| deny1230 a răspuns:

Statul pe canapea se pune? big grin laughing