| adydassler a întrebat:

Care sunt cei 10 solisti de muzica preferati?

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

1.Chris Brown
2. Kanye West
3.Lady Gaga
4.Rihanna
5.Gwen Stefani
6. Fergie
7. Enrique Iglesias
8.Beyonce
9.Alex (Velea)
10.Smiley

Cam astia ar fi, am pus si soliste ca solisti nu am asa multi big grin

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Celine Dion, Leona Lewis, Mariah Carey, Lady Gaga, Cristina Rus, Andreea Banica, James Brown, Daniel Bedingfield, Sergiu, Cristi Nistor.
Si inegalabilul, formidabilul, valorosul, talentatul, sucarul, boss-ul bosilor in cartabosi Gutaaaabig grinlaughing

| Silvia a răspuns:

Pff cam multi.
Sa zicem Beyonce, Mariah Carey, Britney Spears, Andra, Delia Matache, sa zicem Lady Gaga, Shakira, Avril Lavigne.Si cam atat...

| User a răspuns:

Iti zic, da' promiti ca nu ma faci cocalar?

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Pff greu (idea e ca eu ascult foarte multe genuri de mzica chiar si manele big grin) cred ca se clasifica asa:

1. Andra
2.Denisa si Salamlaughing ( de ei ascult manele si mai am cativa neimportanti)
3.Inna
4.Miley Cyrus
5. Taylor Swift
6.Connect-R
7.Alex
8. Puya
9.Cred ca aici pot spune :Copilu de aur si Laura Vass, Babi minune
10.Jonas brothers

| betty17 a răspuns:

Andra, alex, paula seling, lady gaga, rihanna, beyonce, puya, simplu, conect-r, avri lavigne, miley cirus, fly project, giulia, dan balan, catalin josan

succes

| mermadia a răspuns:

1. michael jackson
2.mark owen
3.gabriella cilmi
4.mandy moore
6. duffy
7. pixie lott
8.lady gaga
9. katie melua
10.robbie williams

| nimenialtu_4198 a răspuns:

1. Nimeni altu, spike, bitza, guess who... general hip-hop`ul romanesc
2.ne-eu
3.chris brown
4.shakira
5.alex velea
6.connect-r
7.kelly clarkson...
sunt prea multi. ordinea aleatorie happy bafta!

| nimenialtu_4198 a răspuns:

Ne-eu scuze big grin...bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. avril lavigne
2. hayley williams
3. guees who
4.bitza
5. tudor chirila
6. adrian despot
7.alicia keys
8.natalie imbrugalia
9. ombladon
10.nane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu ii pun in oridine ca imi este lene laughing.
Teasta
Lay Low
Puya
Catalin Josan
Adda
Solo
Spike
Just us
Kesha
Alice in videoland

| bianka_7238 a răspuns:

Cei de muzica folk