| chiftelutacrocanta a întrebat:

Atunci cand le spui unor oameni ceva interesant si esti in centrul atentiei dar un avion apare pe cer de exemplu si ei isi indreapta privirile mirate catre cer sau un om trece cu scooterul si face scheme tari si ei se uita la el si uita de tine sau altcineva vine cu un subiect mai tare ca al tau si ei sunt atenti acum la el te simti intristat atunci ca tu nu mai esti interesant si nu mai esti in centrul atentiei?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kanajambe69 a răspuns:

Inseamna ca ceea ce spui nu le starneste indeajuns interesul.
Ca atunci cand iesi la cafea cu prietenii, incepi sa vorbesti si ii vezi pe toti pe telefoane.

| David_Antonio_1994 a răspuns:

Da. Asta e bazooka!