| cornelia_2498 a întrebat:

Cand voi trece in clasa a 9-a vreau sa ma inteleg foarte bine cu toate fetele.De ce subiect ar fi ele interesate? Cu alte cuvinte cum sa fiu in centrul atentiei? Vreau sa le fiu cea mai buna prietena a fiecareia!

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai vb cu toate nu face diferenta intre ele ajutale pe toatehappy dar cel mai bine sa sa iti alegi cateva fete care seamana cu tine pentru ca cu el poti fi bff mereu:X

| Marya_7749 a răspuns:

Fi tu insati. daca nu te plac pe tine asa cum esti ele nu te merita ca prietena. succes :d