| 2Low a întrebat:

Atunci cand simtiti ca necazurile va doboara care este primul lucru pe care il faceti? Unde cautati acel sprijin moral?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Familie, prieteni foarte apropiati.depinde de problemele pe care le am. de multe ori prefer sa ma inchid in mine si sa trec singura peste. evit sa ma gandesc la ele, si prefer sa imi ocup timpul cu lucruri benefice pentru mine.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Familia...e bine când ai familia lângă tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o melodie anume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma trantesc in pat si ma intreb cat o sa mai dureze. Trist, stiu.

| ThePoet a răspuns:

Intr-o plimbare lunga, un disparut din peisaj, o vacanta...

| Darkness13 a răspuns:

Plang putin apoi ma imbarbatez singura.
Am mai cautat sprijin moral la alte persoane si doar m-am enervat.

| hamsterita29 a răspuns:

O iesire cu cmbp ma ajuta mereu si o inghetata

| daniela281 a răspuns:

Probabil ascult muzica sau cant. Sa știi ca cântatul ajuta.

| anonimaaa01 a răspuns:

Poti iesi cu prietena ta si sa discuti cu ea Sau poti asculta melodia ta preferata.
Sper ca te-am ajutat! :*