| niko_3882 a întrebat:

De ce fetele fac orgasm? ce simtiti cand faceti acest lucru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fata, nu poti face ceva natural. Ajungi la orgasm. Pot spune doar din punctul de vedere al un ui barbat. E placerea suprema, e tot ce compenseaza orice truda. Te scuturi ca naiba din toate incheieturile spasmodic si te abandonezi placerii cu totul.Incearca si tu ca iti spun sincer oricit de mult s-ar spune despre asta tot nu se gasesc cuvinte pentru a explica pe deplin.

6 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Ceea ce simtiti si voi, baietiismug

| unnimeni a răspuns:

Pentru a se simti bine. Se simt implinite. Senzatie de usurare... la fel cum simt si barbatii...

| madagascar a răspuns:

Fetele au orgasm, nu fac, ca nu e din plastilina.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Şi de ce n-ar avea orgasm? Bărbaţii ejaculează în momentul culminant al actului sexual, femeile au orgasm(dacă sunt norocoase)... dacă n-ar exista, ce rost ar mai avea s-o facem, în afara scopului de a procrea, bineînţeles? E o senzaţie plăcută, mici spasme ale muşchilor vaginali plus o senzaţie euforică de descărcare, de plutire, mă rog, fiecare poate s-o descrie diferit... În plus, se pare că are şi un scop practic, respectivele spasme ar facilita înaintarea spermatozoizilor.

| Zero a răspuns:

Niko buna, scuza-ma dar te corectez, fetele au orgasm happy nu il fac, doar decat in situatia in care orgasmul e fals, orgasmult vine la fata atunci cand atinge un anumit punkt de placere in actul sexual happy si cea ce simti cand ai orgasm, este placere, deci niko daca ai varsta necesara pentru a incepe viata sexuala, poti sa vezi ce e acela un orgasm happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele fac orgasm pentru ca pot. Este ca si cum ar prepara o prajitura. Au nevoie de ingrediente, reteta este complicata, dar majoritatea o stiu. Se agita putin, si gataaaaa, s-a facut orgasmul.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Primesc funda?batting eyelashes