| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Atunci cand visezi ca iti mor persoane dragi tie inseamna ca le moare moartea? Sau este doar un mit? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră și caută interpretarea visului, www.elystar.ro
Pa, pa.

| Lora a răspuns:

Moarte - Moartea unei persoane dragi sugereaza faptul ca iti lipseste un aspect sau calitate pe care o are acea persoana. Intreaba-te ce face aceasta persoana speciala sau ce-ti placea la ea. Visul poate insemna si faptul ca, orice ar reprezenta acea persoana, nu face parte din viata ta. Daca iti visezi propria moarte, indica o etapa tranzitorie din viata ta. S-ar putea sa incerci sa scapi de obligatiile vietii de zi cu zi.

| Diaa_8436 a răspuns:

Sincer sa. ti spun eu nu crd in asa ceva

desi asa se zice,, ca le moare moartea''

dar totul e un mit

uh nu trebuie sa te lasi indusa in eroare de asemenea mituri:*batting eyelashes

| fursecuricios a răspuns:

Sa sti ca unele vise iti arata viitorul iar moartea celor dragi inseamna revizuirea comportamentului fata de ei!