| anonim_4396 a întrebat:

Au circulat vreodata in scoala voastra poze nud cu voi sau cu alti colegi/colege? Daca da, ce a urmat dupa?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu aveam noi telefoane pe vremea mea, nu exista asa ceva

| Dismally a răspuns (pentru RAY):

Dace existau telefoane sigur curculau, nu? laughing

| RAY a răspuns (pentru Dismally):

Tin minte ca in liceu deja erau telefoane cu camera si ne trimiteam poze prin mms apoi prin yahoo, eu aveam Nokia 6300 si stateam pe Orange chat, ce vremuri, fetele erau mai deschise, mai fierbinti

| Dismally a răspuns (pentru RAY):

Orange Chat? Am pierdut si eu vremea pe acolo laughing))

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu mine sau cu apropiati, nu.
Dar se stia din generatie in generatie, cu cine a circulat. Stiam si "vedete xxx" din alte licee. Se propaga extrem de repede o astfel de informatie.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| Sofer a răspuns:

Ce poze. La noi in liceu circula un clip mai deocheat cu o fata de acolo laughing Care a făcut senzație pe multe site-uri cool.

| Dismally a răspuns:

Nu, nu exista poze nud cu mine, cel putin din cate stiu eu... happy

| Swae a răspuns:

Nu la scoala, prin cercuri de prieteni, da.