| Bianca_4346 a întrebat:

V-ati indragostit vreodata de vreun profesor sau profesoara de la scoala voastra? sau liceu

Răspuns Câştigător
| Alex >D a răspuns:

Fiti atenti faza... cand eram a 8-a.
Venise o profesoara noua de romana, din cauza ca vechiul meu profesor a murit sad. Ea era fata directoarei.Si... la sfarsitul anului am facut banchet. Bineinteles. a fost si ea invitata ( avea 24 de ani si eu aproape 16 ). Aveam cam 1, 60, slabuta, dar arata ca o papusa. La ore majoritatea baietilor turbau... eh si cand noi cei din clasa stateam pe acolo. o vad ca vine... se aseaza la o masa... si ma duc eu ca Don Juan si o invit la dans. M-am dus. am pus o melodie ( Midnight Blues - Gary Moore ) si o luai la dans laughing) doamne nu o sa uit niciodata faza astea. ea fiind mica .eu aveam 1, 81 ma cam deranja laughing) mi-era frica sa nu o calc laughing dar la sfarsit... i-am zis sa merge undeva sa mai vorbim ( de scoala se gandea ea ). am plecat de la acel local la o cafenea selecta de vis-a-vis unde era o "promotie ". fiecare cuplu care sosea primea o sticla de JB parca. si iata-ne si cu sticla de wiskey laughing. Imi aduca aminte ca am stat vreo 2 ore. nu mai aveam nici complimente sa ii fac ( le epuizasem pe toate laughing ) si intr-un tarziu am decis sa plecam. dupa ce s-a termiant banchetul pe la 3 dimineata m-am dus la ea. am respirat adunc de vreo 3 ori si am sarutat-o. Dupa aia nu am mai vorbit nimic si in urmatoarele 5 sec am plecat acasa. Dupa aia... a plecat in vacanta cu maica-sa in Grecia. si nu am mai vorbit decat ocazional dar a fost tare rau laughing

Dan

| burtila a răspuns (pentru Alex >D):

Foarte tare! laughing) chair mi-a placut mult poveste ta! ai avut un pic de curaj ca sa o saruti si asa laughing) bravo
!

33 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da de profu` de istorie in clasa a10a love struck rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Da de profu de istorie...era cel mai bun...laughing

| ReapWhatYouSow a răspuns (pentru SweetCandy):

Si eu am avut o colega de banca, care in clasa aVII-a s-a amorezat de profu' de istorie.Ce mai radeam de ealaughing)))

| SweetCandy a răspuns:

Valutzza....mama...mama....mai era si de religielaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu una nu happyDar, am intalnit multe cazurihee hee

| Silvia a răspuns:

Eu in clasa intai de profu` de engleza day dreaming

daniela
| daniela a răspuns:

Eu nu dar colegele mele da si uite asa una s-a casatorit cu un prof din facultate si o duc foarte bine

Shin
| Shin a răspuns:

Am avut o prietena care s-a casatorit cu un profbatting eyelashes Sper ca stie care prof, ca erau gemeni tongue
Shin

leonardk
| leonardk a răspuns:

Da - de profa de fizica din liceu si am fost impreuna 2 ani. Eu aveam 17 ea 24. Ce vremuri...

| JackieSue a răspuns:

Never! Pentru mine nu e posibil nici nu va fi! Intrebarea asta imi aminteste de unu care a raspuns la un shoutbox de pe piczo ce ti-a placut cel mai mult si inca ceva si a raspuns la toate:"when i had sex with my teacher".

by LooOO[:p}

| Moneyandfame a răspuns:

Eu nu am facut scoala... m-am indragostit de o sectorista.

| silvio a răspuns:

In clasa a 8-a eram in limba dupa profa de engleza love struck
deh, tinerica, stagiara... happy
i-am facut cadou o jumatate de inimioara, pe care o purta mereu la gat
cealalta jumatate era la gatul meu, normalhee hee
... dar atat, fara alte urmari tongue

| silvio a răspuns:

In clasa a 8-a eram in limba dupa profa de engleza love struck
deh, tinerica, stagiara... happy
i-am facut cadou o jumatate de inimioara, pe care o purta mereu la gat
cealalta jumatate era la gatul meu, normal hee hee
...dar atat, fara alte urmari tongue

| Jupiter a răspuns:

Nu, dar tu?

| Bianca_4346 explică:

@furni:se pune si de la masterat

| Bianca_4346 explică:

@jupiter:mi-a placut de profu de istorie intr-a 7a avea cam 22-23 de ani dar era super si inca mai este, si mai ales ca era foarte de treaba...cam toate fetele erau in limba dupa el, dar eu am poza cu el si cu mine de la sfarsit de an, cam atat.nu pot sa zic ca a fost dragoste...

| AndrusKanu a răspuns:

Deocamdată doar la grădiniţă... laughing

| dan00tza a răspuns:

Nu... dar acum un an profu'de istorie imi tot facea avansuri...ma simteam prost...de fiecare data ma chema sa discutam in privat...pana cand diriga mea a auzit ca "are bucurii la mine"si m-a ajutat sa nu mai merg la ore...imi motiva absentele... pup

| funnymantm a răspuns:

Aveam o profa in liceu, semana exact ca angelina joulibatting eyelashes laughing dar avea deja prieten... colegul meu de banca laughing

| hanry a răspuns:

Sunt intraa 8 si aia de roamana arta foarte binebig grinbig grinbig grin

| FoXy a răspuns:

Eu nu, dar fostul meu profesor de religie din generala se cam dadea la mine.Sa nu mai zic de director care imi facea complimentelaughing tot timpu la cum arat si alte chestiilaughingMi-am dat seama ca cel de religie ma placea deoarece cand ma duceam sa imi dea lucrarile mi le intindea si imi atingea sanii si zicea ca din greseala dar nu s-a intamplat numai o datalaughing

| Andreeame21 a răspuns:

Da, de un profesor de la facultate, eram in practica, am facut cam 2 saptamani, cred ca a fost dragoste la prima vedere, il cunosc de ceva timp, dar pe zi ce trece realizez cat de absurde sunt sentimentele mele. E absurd sa simt ceva pentru un om mult mai matur decat mine.
Insa inimii nu-i poti porunci, ea doar simte, atat.

| Auricik a răspuns:

Profesorul de istorie s-a indragostit de mine iar eu putin pentru ca aveam prieten, niciodata la lectie nu ma intreba imi punea note numai de 9si10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la masterat se pune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Am simpatizat, nimic mai mult.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da d profu meu d istori ( diriginte ) big grin nu indragostita... il simpatizez mult si is in limba dup el laughing da nu pot spune ca is indragostita.pan acum nimic da vad eu laughingsmugbig grin

is a 8-a el are vreo 30 si ceva da oricum ii dragut si cum arata smug

P. S mai e si un prof d religie super dragut laughing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...sunt in clasa a 9-a si a inceput sa-mi placa de proful meu de chimie
prima data mi-am zis ca e absurd laughing insa recent am realizat ca asa este
chimia a fost un cosmar in generala insa profesorul meu m-a facut s-o iubesc...are un stil in a preda si a vorbi. e foarte amuzant si intelegator si incepe sa ma atraga din ce in ce mai mult...
nu e insurat thinking oricum nu ma astept la ceva din partea lui fiindca ar fi ceva chiar imposibil laughing insa doresc sa-i demostrez ca sunt o fata serioasa fiindca in timpul orei de obicei sunt foarte entuziasmata fapt ce il amuza destul

| ReapWhatYouSow a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti norocoasa cu un asemenea prof de gasca!

| FabiolaB a răspuns:

Ce naiba aproape toate zic de un prof de ISTORIE? Nu cumva din ARAD? Pe bune acum ca e unul in arad care face ravagii laughing...

| iulia1 a răspuns:

Asta cu profi. voi ce credeti chiar e posibil sa sse dea profi la elevi?

| burtila a răspuns:

E foarte dureros daca te intdragosesti de un profesor/profesoara si la scoala nici macar sa nu te bage in seama sau ceva de genu.tu sa te gandesti mereu la el/ea si el/ea sa nu-si dea seama.suferi si te amagesti cu gandul k poate intr-o zi va tine la tine asa cum o faci si tu! happy