| anonim_4396 a întrebat:

Aud pe acest site de la utilizatori de Raluca.Cine este Raluca? Imi puteti trimite pagina ei de TPU? Am auzit ca pleaca.De ce?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Raluca era fosta administratoare de pe acest site acum nu mai e, probabil s-a plictisit de atat timp ca admin si a plecat

1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

Esti din Septembrie pe site si nu stii cine-i Raluca? Hai, pardon...Nu aveti ce intrebari pune si profitati de plecarea Ralucai pentru a o baga in context? Gata, a plecat, conformati-va. O respectam pentru ce a facut si-i uram numai de bine, dar nu o bagam prin toate postarile. Ce rost mai are daca nu e aici sa vada ce gunduri avem la adresa ei. A fost odata, si-a facut o parere, dar acum s-a dus. Sunt sigur ca avea motive intemeiate pentru a pleca. Uite contul Ralucai: http://www.tpu.ro/utilizator/admin.
Nu stiu cu ce te mai poate ajuta, dar in fine...