| MonsterElectric a întrebat:

Deci am un site si as vrea sa pun niste ads pe el. Am auzit ca sunt ads cand apesi pe acel add te trimite la o pagina si eu primesc ceva bani ca a intrat ala. Stiu ca pare putin neclar dar pe scurt imi puteti spune cum sa pun si eu ads pe un site de-al meu?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce site? S-ar putea ca adurile sa iti faca mai mult rau decit bine...

| KodrutZ a răspuns (pentru MonsterElectric):

Deci n-ai domeniu, n-ai continut original, potentialul e zero absolut. De unde vrei sa iti vina trafic, din Gugal? Te zboara din search engine in secunda doi.

| MonsterElectric explică (pentru KodrutZ):

Aaa da nu pot sa spun ca n-ai dreptate da am vreo 419 utilizatori unici 1101 vizite si 16793 accesari deci nu e chiar asa de varza site-u...

| KodrutZ a răspuns:

NU conteaza, si eu am avut la un moment dat vreo 15.000 de unici pe un domeniu parcat intr-o saptamana si am produs vreo 80 EUR in doua zile cu site-ul respectiv, dar asta nu inseamna ca valora mare lucru. La fel si in cazul tau. CE VINZI, mai exact?

| MonsterElectric explică (pentru KodrutZ):

Nu vand nimic laughing) e doar un simplu site unde pot ceilalti sa vada cand apar anumite jocuri... nu iau niciun ban din asta si ma gandeam ca poate pun reclame dar nu prea prinde.

| RAY a răspuns:

Te inregistrezi la astia un sit anume astia isi dau un cod il pui pe sit din setari admin, de fiecare data cand x da clik intra un cent la tine in cont
1 ai nevoie de promovare
2 materiale bune si atractive
3un cont paypal, card visa cont bancar