| EUSIATIT a întrebat:

Nu pot trimite raspunsuri la intrebari. Ce pot face? userii sau RALUCA... sunt pb pe site? astept

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca folosesti Internet Explorer, s-au mai plans si altii care folosesc acest browser, de fapt si eu am incercat ieri de pe acesta si nu am reusit sa public raspunsurile, dar Mozilla Firefox functioneaza bine. Daca nu-l ai poti sa-l descarci pe acesta ori sa descarci Google Chrome si acesta merge. Raluca nu mai este la TPU din 25 octombrie, acum administrator este Stela Cristea. Succes si numai bine!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi defecțiuni pe server. Schimbă programul de conectare.
Raluca aplecat, nu mai este admin, locul a fost luat de Stela.
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu ieri aproape toata ziua (o au si altii, unii dintre noi). Cauza: cel mai probabil reclama mascata la Dom us (daca-l scriu impreuna, imi scurteaza postarea, nu ma lasa sa postez aceasta propozitie), care a incarcat/marit site-ul prea de tot. Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat ieri seara Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Uite intrebarea pe care am pus-o ieri pe TPU in legatura cu acest lucru: http://www.tpu.ro/......cu-multe/. Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

| CosteaVlad a răspuns:

Userii sau Raluca... Cred că nici una nici alta. laughing Plus că Raluca şi-a dat demisia de luna trecută.
La mine site-ul merge bine, ceea ce înseamnă că nu sunt absolut deloc probleme, pentru că altfel n-ar fi mers la nimeni. E logic, nu?
Ieri ţi-a mers bine site-ul? De când întâmpini probleme? Dacă doar de azi, înseamnă că cel mai probabil este o problemă temporară pe undeva, pe la vreun server/ruter/swich/etc, traseul e lung de la TPU până la tine acasă. Aşteaptă că îşi va reveni.
O zi bună! happy

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Ai probleme cu Internet Explore, îl ai nu?
Am avut aceași problemă!
Instalează-ți Google Chrome și o să-ți placă.
Zici că-i fulger.

| georgesur a răspuns:

Si eu pat deseori aceeasi pb, cind folosesc Explorer! Cred ca @ioandelasal are dreptate!