| MariaMonica2009627 a întrebat:

Având în vedere că la facultați/licee/școlii nu se dezbat informațiile date/primite macar aici sa facem schimb de păreri.
Ce părere aveți despre profesorii mirifici de aici din România? Eu anul trecut am avut un profesor de istorie excepțional care ne explica metodele de război,ce ar fi făcut dumnealui îl locul anumitor persoane,ne respecta si era un om cu care putem vorbi în pauză despre orice :politică,biserica, lume, relații. Dar acum din pacate a venit altcineva care ne da note mari pe degeaba si mă enervează la culme.Cum sa dai 10 pe faptul că ai zis titlul lecției?
Si mai am eu una de romana de țipă la noi Si ne crede niste păpuși chiar dacă noi ne străduim. Ati intalnit astfel de profesori?

1 răspuns:
| Dennis1993 a răspuns:

Profesorii sunt ok în tara